default

O nás

Skvostný výhled na Pálavu a Aqualand Moravia hned vedle

Aqualand Inn. Hotel, z něhož můžete opravdu rovnou v županu zaplout do největšího aquaparku v Česku Aqualandu Moravia. Hotel stojí jen 100 metrů od tohoto ráje, není ale přímo propojen, takže se večer můžete zase ponořit do klidu.

Navíc leží u Pálavy. Představte si, že jste u moře a máte ten tak často žádaný výhled z okna přímo na něj. Tady se vám z výhledu na Novomlýnská jezera, která objímají kouzelnou Pálavu, bude dech jen tajit. Je to prostě nádhera.
Budíček. A je ráno, do kterého už chcete s nadšením vstát. Nebo si přispíte? Také možnost. Tak či tak vás čeká snídaně v hotelu. Přiznejme si, každý miluje hotelové snídaně! My pro vás máme opravdu královský start dne, při němž na vás možná padne rozhodovací paralýza – vaše oči nebudou vědět, co si dát dříve. Vše připravujeme z regionálních čerstvých surovin. Dobré ráno a dobrou chuť.

Po snídani už za rohem křičí o pozornost Aqualand Moravia. Zajdete do světa atrakcí, kde se vyblbnete jako děti? Nebo dáte přednost pohodě ve wellness, které má hned dvě patra? Stihnout se dá i oboje. Záleží jen na vás, na co budete mít zrovna náladu. Do aquaparku navíc máte neomezený vstup, pokud si pořídíte pobytový balíček. Varianty máme pro milovníky spa, tobogánů, ale i obojího dohromady.

Pokud k nám zamíříte během léta, ušetříme váš čas, který byste jinak možná prostáli před vstupem do aquaparku. Máme pro vás totiž vlastní vstup, hned z hotelové terasy na Lobby baru. Místo fronty si tak můžete přispat, déle snídat, dát si kávu či čerstvou limonádu. Cokoliv. Čas u nás nemarníte.

V aquaparku je k dispozici hned několik možností, kde se kvalitně najíst. Celý den máte na ruce náramkový čip, který slouží po celou dobu pobytu, a to jak v areálu aquaparku, tak v hotelu. Hosté mohou také využít slevy na masáže a procedury ve wellness. Tak se nechte hýčkat.

Kdyby vám ale opravdu po celém dni vyhládlo, na hotelu pro vás chystáme večeře formou bohatého bufetu. To pravé léto pod Pálavou zná i vůni masa z grilu. Během sezóny pro vás máme několik překvapení – od kuchyně až po zábavný program. Jak jsme říkali, u nás pluje čas trochu jinak. Podobně jako v Aqualandu Moravia, kde jezdí tobogány třeba i vzhůru.
Aqualand Inn v sobě snoubí luxus a nejrůznější zážitky v mnoha podobách – adrenalin, odpočinek, gastronomii. A nemůžeme zapomenout na to hlavní kouzlo – kouzlo naší srdcové jižní Moravy. Přesvědčte se.

Co hotel Aqualand Inn nabízí?

  • Ubytování v komfortně vybavených pokojích a apartmánech, kde se ponoříte do klidu hned pod Pálavou.
  • Máme kapacitu více než 100 lůžek.
  • Děláme pro vás pobytové balíčky. Součástí jsou neomezené vstupy do Aqualandu Moravia, který je vzdálen jen pár kroků. Můžete neomezeně do wellness, aqua části nebo třeba do celého aquaparku. Záleží na vašem výběru.
  • Poskytujeme Wi-Fi připojení v celém hotelovém areálu.
  • Hlídané parkoviště hned u hotelu.
  • Kancelářské služby na recepci hotelu.
  • Drobný prodej suvenýrů z jižní Moravy.
  • Na recepci pořídíte i lahve kvalitního vína z jižní Moravy.

REZERVUJTE SI POBYT UŽ DNES

Čím dřív si pobyt rezervujete, tím míň peněz platíte.
Tak neztrácejte čas.