Lobby bar

Otevírací doba 7:00 - 20:00

Vychutnejte si výhled i víno z moravských vinic

Chcete si jen v klidu posedět a vychutnat, co jižní Morava nabízí? V tom případě jste tady správně. Lobby bar, který najdete hned vedle recepce, je jako stvořený pro klidné odpolední posezení u lahodné kávy, domácí limonády nebo skleničky vína z místních vinic. Navíc budete mít rovnou od stolu výhled na okolí malebné Pálavy a Novomlýnská jezera.

Na Lobby baru vás bude každé ráno čekat také snídaně formou bufetu. Dáte si míchaná vajíčka se slaninou, nadýchané lívance s domácí marmeládou nebo raději od každého trochu?

Královská hostina v restauraci Imperium

Sice to nebude jen tak, ale až vám ze snídaně vyhládne, jistě nepohrdnete vydatným obědem. Klidně i o několika chodech. V rámci pobytového balíčku All you can eat vás totiž čeká neomezený přísun dobrot z restaurace Imperium, která se nachází přímo v Aqualandu Moravia vedle bazénové haly.

A když říkáme sněz, co můžeš, myslíme to opravdu vážně. Klidně začněte polévkou nebo něčím lehčím ze salátového baru, na hlavní chod to vemte přes teplý bufet a vyzkoušejte české nebo zahraniční speciality a celou jízdu zakončete sladkou tečkou v podobě krémového mascarpone nebo domácího štrůdlu. Zastavte se kdykoliv od 11:30 do 20:00.

Jsme tu pro vás každý den

Lobby bar je otevřený celý týden vždy od 7 do 20 hodin. Takže když vás přepadne chuť na kávu nebo dvojku Pálavy, zastavte se k nám. A nemusíte předtím řešit ani bankomat, platby totiž přijímáme jak v hotovosti, tak kartou (visa, mastercard).