Užijte si Pálavu na kole

Na hotelu si od dubna můžete půjčit elektrokola, se kterými projedete třeba celý pálavský region.

Chcete si užít malebnou přírodu jižní Moravy? Nasedněte na kolo a vyjeďte na cyklostezky! Od dubna navíc nemusíte kola vozit ani s sebou. Kolo si totiž půjčíte přímo v hotelu Aqualand Inn. Jedná se o pohodlné elektrokolo, které zvládne cestu dlouhou až 50 kilometrů. 

Kolo si rezervujete přímo na recepci nebo na e-mailu RECEPCE@AQUALAND-MORAVIA.CZ.

kam vyrazit

V okolí Pasohlávek je spousta míst, které stojí za návštěvu a pohodlně k nim dojedete i na kole. Navíc tudy vede i několik cyklostezek, které vás provedou místními vinicemi i přírodou. 

Naučná vinařská stezka v Mikulově (20 km)

Zajímá vás kromě chuti i historie? V tom případě šlápněte do pedálů a vyjeďte na naučnou stezku. Zavede vás například do Perné, rodiště oblíbených odrůd Pálava a Aurelius, Dolních Věstonic, kde byla nalezena Věstonická venuše, i do památkové rezervace vinařské obce Pavlov. 

Mikulovská vinařská stezka (84 km) 

Pokud si chcete náš vinařský region prohlédnout do poslední bobule, určitě se vydejte na Mikulovskou stezku. Je dlouhá celkem 84 kilometrů a provede vás třeba Lednicko-valtickým areálem, okolím kolonády u Valtic, kolem Novomlýnských nádrží, historických nalezišť i státní hranice. Po takovém výletě se pak můžete odměnit třeba dvojkou moravského vína v našem Lobby baru. 

Okruh kolem vodní nádrže Nové Mlýny (26 km)

Okolí Novomlýnských nádrží jednoznačně dominují Pálavské vrchy. Díky této stezce si je navíc prohlédnete hned z několika různých úhlů, povede vás totiž okolo horní a střední nádrže Nové Mlýny až ke Strachotínskému rybníku, odkud je výhled prostě nezapomenutelný.  

Stezka Krajem André (40 km) 

Putování za sluncem a vínem. Přesně to vás na této stezce čeká. Projedete se malebným krajem plným vinic a užijete si jedinečnou atmosféru místní přírody. Dokonce si prohlédnete i místní vinařské obce jako například Bořetice či Velké Pavlovice. 

Moravská vinná stezka (63 km)

Víno, historie i tradice. Se vším se setkáte právě na vinné stezce, která vede sedmdesáti vinařskými obcemi, chráněnými přírodními lokalitami i okolím významných archeologických památek. Ze sedla kola si tak prohlédnete historické Znojmo, slováckou metropoli Uherské Hradiště i malebnou přírodu jihovýchodní Moravy. 

Přejeme šťastnou cestu!