HOTEL AQUALAND INN 

jediný hotel, který je součástí největšího aquaparku v České republice - AQUALAND MORAVIA

JSME JEDEN RESORT

Hotel se nachází 100 metrů od aquaparku AQUALAND MORAVIA.

 

Dopřejte si nekonečný relax v hotelovém komplexu Aqualand Inn.

 

Nabízíme svým hostům různé výhody, například neomezený vstup do aquaparku, slevy na masáže a procedury pro ubytované hosty, parkování v uzavřeném hotelovém areálu, pozdější odjezd nebo třeba slevu na ubytování při rezervaci dříve jak 30 dní předem.

 

NAŠE CENY NEJSOU FIXNÍ, ALE POHYBLIVÉ. UHLÍDEJTE SI AKČNÍ NABÍDKY A VYUŽIJTE NÍZKÝCH CEN.

 

     

 

  • Možnost ubytování ve 32 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích (tří kategorií) s možností přistýlek a 4 luxusních apartmánech až pro 5 osob.
  • Uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka, který očekává špičkový servis, komfortní a stylové ubytování s výhledem na Pálavu a zážitek, na který bude ještě dlouho a rád vzpomínat.
  • Aqualand Inn je ideální místo jak pro rodiny s dětmi, individuální klienty, páry, starší osoby, tak i pro firemní zákazníky.
  • Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu pomocí Wi-Fi v celém hotelovém komplexu, průběžný úklid pokojů, hotelový účet a možnost výběru pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Nabízíme i bezbariérový pokoj kategorie STANDARD.
  • Těšit se můžete na zážitek během snídaně, kde Vám kuchař připraví Váš pokrm přímo před Vámi nebo třeba na večerní pohodu u dobrého vína v našem Lobby baru s výhledem na Pálavu. 

 

Okolí hotelu je ideálním místem pro všechny vášnivé cyklisty a bruslaře. 

15 metrů od hotelu Aqualand Inn se nachází půjčovna elektrokol, koloběžek, segway.

 

Více na www.moravia-adventures.cz

 

 

_page_title_attachment_image

    Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

    Více informací