NOVINKY 2020

NOVINKY 2020

Otevření nového areálu 8.7.2020!

Jak jste už jistě postřehli, v Aqualandu Moravia se na letní sezónu 2020 chystají velké novinky. Těšit se můžete třeba na nový rodinný tobogán, který jízdou i tvarem připomíná spíše horskou dráhu a bude jediným svého druhu v Evropě.

Jsme jeden resort a jelikož na  jižní Moravu rádi vyrážíte na delší dobu, proto jsme tu už od roku 2016 pro vás s nabídkou komfortního ubytování a jedinečných služeb. Nabídnout Vám můžeme celkem 32 pokojů a 4 rodinné apartmány. Těší nás vaše přízeň, a tak pro vás každý rok realizujeme nějaké zlepšení nebo rozšíření služeb, abyste se u nás cítili stále dobře

HOTELOVÝ KOMPLEX AQUALAND INN
Pokoje kategorie STANDARD byly vyřazeny z nabídky a byly rozšířeny o pokoje kategorie SUPERIOR. Všechy pokoje jsou tedy nyní klimatizované a zařazeny do vyšší kategorie pokoje.
Terasa hotelového Lobby baru byla zastřešena, teď už nás před snídaní venku nebo večerním posezením s krásným výhledem na Pálavu nezastaví ani letní déšť :) 
Na podzim nás čeká razantnější změna, plánujeme totiž celkovou proměnu hotelových pokojů, těšit se tak můžete na nový design! Každá kategorie pokoje bude mít svůj vlastní, barevnější design než doposud. Za TOP již teď považujeme proměnu do stylu provence.

Postupně vám o inovaci hotelu přineseme nejen další informace, ale také fotografie, abyste se k nám těšili ještě o něco více.

DVAKRÁT VĚTŠÍ LETNÍ AREÁL

Díky výstavbě nového areálu bude letní areál Aqualandu Moravia 2x větší než dosud. Do léta 2020 tak vkročíme prostornější venkovní částí. Zatímco během loňské letní sezóny jste řádili na ploše o zhruba šesti hektarech, ta nová bude asi o polovinu větší. Chystáme vodní svět pro děti či klidnou řeku a největším lákadlem léta bude nový rodinný tobogán, který pojede i do kopce.

Na změnách a inovacích se opravdu nešetřilo. Investice do všech novinek se vyšplhaly na čtvrt miliardy korun. Do rodiny 20 tobogánů a skluzavek a 15 bazénů přibude spousta novinek. Nově také budete moci do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, směrem od kempu, kde vznikne nový vchod i šatny. 

RODINNÝ TOBOGÁN

Nahorů a dolůůů! Nový rodinný tobogán pojede do kopce i z kopce... Tobogán nebo spíše vodní horská dráha bude dlouhý 242 metrů a své pasažéry před jízdou vždy nejprve automaticky zváží. To právě proto, aby je později vyvezl i do kopce. Startovat budete z nástupiště ve výšce zhruba odpovídající panelovému domu a čeká vás celkové převýšení 17 metrů. Celkem 5x během jízdy změníte směr vzhůru. Takový adrenalinový skvost ve světě tobogánů čeká na návštěvníky Aqualandu Moravia již v létě. Jak už bylo řečeno, chytrý tobogán své pasážéry vždy nejprve zváží. Jde o technologickou vychytávku, která umožňuje jízdu do kopce tlakem vody a zároveň tím také vodou šetří. 

Máte se opravdu na co těšit, tak neváhejte a objednávejte pobyty na letní sezonu již teď! 

E-mail: recepce@aqualand-moravia.cz nebo online ZDE.

 

 

 

_page_title_attachment_image

  • hlavni-pohled.jpg
  • lobby-zahradka-2.jpg
  • lobby-zahradka-3.jpg
  • detail-dojezd.jpg
  • p1012303.jpg
  • p1012304.jpg
  • p1012232.jpg
  • aqualandinn212-2019-a3-01-2.jpg
  • aqualandinn212-2019-a3-04-2.jpg
  • aqualandinn212-2019-a3-02-2.jpg

všechny novinky

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací