NOVINKY LÉTA 2020

NOVINKY LÉTA 2020

HURÁÁÁ, NĚCO SE CHYSTÁ :) A ŽE SE MÁTE NA CO TĚŠIT!

Jak jste už jistě postřehli, v Aqualandu Moravia se na letní sezónu 2020 chystají velké novinky. Těšit se můžete třeba na nový rodinný tobogán, který jízdou i tvarem připomíná spíše horskou dráhu a bude jediným svého druhu v Evropě.

A přesto, že jsme jeden komplex, ani náš hotel Aqualand Inn nezůstává pozadu. Na co všechno se tedy můžete v létě těšit?

Na jižní Moravu rádi vyrážíte na delší dobu, a proto jsme tu už od roku 2016 pro vás s nabídkou komfortního ubytování a jedinečných služeb. Nabídnout Vám můžeme celkem 32 pokojů a 4 rodinné apartmány. Těší nás vaše přízeň, a tak pro vás každý rok realizujeme nějaké zlepšení nebo rozšíření služeb, abyste se u nás cítili stále dobře

SOUČASNÁ PODOBA POKOJŮ:

 

Letos jsme se ale rozhodli pro razantnější změnu a v létě tak můžete využít ubytování v našich vylepšených pokojích a apartmánech. Všechny stávající pokoje a apartmány projdou proměnou. 

Pokoj  kategorie STANDARD v podstatě úplně vypadne z nabídky, jelikož tyto pokoje budou mimo jiné doplněny o klimatizace a budou tak zařazeny do vyšší kategorie. Všechny pokoje a apartmány dostanou nový design a každý bude stylizovaný do konkrétního stylu. Za top už nyní považujeme pokoj ve stylu provence ! Provence do jedinečného prostředí jižní Moravy krásně zapadne. No jen si to představte, výhled na skalnaté vrcholky Pálavy a na novomlýnská jezera se skleničkou dobrého vína v ruce, a budete si připadat úplně jako v malebné Francii.  A to samozřejmě není všechno, postupně vám o inovaci hotelu přineseme nejen další informace, ale také fotografie. A abyste se k nám těšili ještě o něco více, tak Vám některé z nich představíme již nyní :)

Tak neváhejte a objednávejte pobyty na letní sezonu již teď! 

E-mail: recepce@aqualand-moravia.cz nebo online ZDE.

 

VIZUALIZACE: POKOJ V KATEGORII DELUXE

 

_page_title_attachment_image

  • Pokoj kategorie SUPERIOR
  • Pokoj kategorie SUPERIOR
  • Rodinný apartmán
  • Rodinný apartmán
  • hlavni-pohled.jpg
  • detail-dojezd.jpg

všechny novinky

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací